Bileğindeki Tel Şüphe Uyandırdı

Aydın’ın Nazilli İlçesi güne intihar şoku ile başladı. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi son sınıf öğrencisi Mehmet K., kaldığı öğrenci evinin bahçesinde demir parmaklıklara asılı halde ölü bulundu. İlk bakışta intihar gibi görünen olayda savcı, yaptığı inceleme sonunda gencin bileklerindeki demir telin, olayı şüpheli kıldığını söyledi.

reklam
05 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Edinilen bilgiye göre olay, sabaha karşı 04.30 sıralarında Zafer Mahallesi, Gülcü Apartmanı’nın birinci katında bulunan öğrenci evinde meydana geldi. İddiaya göre, Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi son sınıf öğrencisi 27 yaşındaki Mehmet K., dün gece beraber aynı evi paylaştığı arkadaşları ile bir süre sohbet ettikten sonra odasına geçti. Daha sonra evin bahçesine çıkan Karaköse, kalın iple kendisini demir parmaklıklara asarak intihar etti.

SESLERE ARKADAŞI KOŞTU

Dışarıdan gelen sesler üzerine hemen bahçeye koşan ev arkadaşı R. A, korkunç manzara ile karşılaştı. Arkadaşı Mehmet K.’nın cansız bedeniyle karşılaşan R.A. hemen 112 sağlık ekiplerini ve polisi aradı.  İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ve polis ekipleri, apartmanın bahçesinde yüz üstü yatan Mehmet K.’nın öldüğünü belirledi.

1234

BİLEKLERİNDEKİ TEL ŞÜPHELİ BULUNDU

Mehmet K’nın neden intihar etmiş olabileceği konusunda net bir bilgiye ulaşılmazken, olay yerine gelen savcı yaptığı inceleme sonunda kendisini 1. kattaki oda penceresinin demir korkuluklarına asması ve bileklerine bağlanmış demir tel nedeniyle intihar olayını şüpheli buldu. Mehmet K.’nın ev arkadaşı polis aracıyla karakola alınarak ifadesi alınırken, Mehmet K.’nın okulunun 7’nci yılı olmasına rağmen halen mezun olamadığı için bunalıma girmiş olabileceği ileri sürüldü.

12345

Ailesi Malatya’da bulunan K’nın cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Şüpheli intiharla ilgili soruşturma sürüyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam