Bir araya geldiler ve alkışı hak ettiler

Nazilli’de görev yapan yedi kadın mali müşavir, Ramazan ayının son günlerinde oldukça anlamlı bir organizasyonun altına imza attı. Kendi aralarında topladıkları paralarla 1500 kişiye iftar yemeği vererek örnek bir davranış sergileyen kadın mali müşavirler, mükelleflerinin de katkılarıyla iftar yemeğini geleneksel hale getirmeyi amaçlıyor.

reklam
29 Haziran 2016 0
reklam

Mustafa TÜRKAN/Aydın Haber Ajansı-Nazilli– Nazillili Mali Müşavirler Mimar Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde 1500 kişilik iftar yemeği düzenledi.

Yedi Bayan Mali Müşavirin düzenlediği iftar yemeğine 20 kişilik vergi mükellefi de destek verdi.

haberici (2)

Vatandaşlar için düzenlenen iftar yemeğine protokol davet edilmezken katkı sağlayanların adına konuşan Mali Müşavir Selda Akkan; ‘’Yemeğin verilmesinde yedi bayan mali müşavir öncülük ettik. Bize iftar yemeğinin verilmesinde maddi anlamda 20 kişilik bir vergi mükellefi grubu da destek sağladı. 1200 kişilik yemek çıkartıldı. Ama şöyle baktığımda daha fazla katılım oldu. Herkese yetmesini umuyorum. Yemeğimizin geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz.’’ dedi

haberici (1)

Etkinlikten dolayı oldukça memnun olan ve emeği olan herkese teşekkür eden katılımcılar, “katkısı olan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun, inşallah bu tür etkinlikler çoğalır, içinde bulunduğumuz mübarek günlerde bu tür etkinliklerin geleneksel olması lazım” şeklinde konuştu.

haberici (3)

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam