BİR KADININ DRAMI

Dakikalarca dayak yedi, korkudan şikayetçi olmadı

25 Kasım 2018 - 16:05 0
reklam
reklam

Kuşadası’nda yabancı uyruklu bir kadının Türk erkek arkadaşı tarafından sokak ortasında tekme tokat şiddete maruz kaldığı olay, bir kişinin cep telefonuyla çektiği görüntülerden anlaşıldı

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nden bir gün önce Kuşadası’nda yaşanan olay ‘Bu kadarı da olmaz’ dedirtti. Gece saat 02.00 sıralarında Barbaros Hayrettin Paşa Bulvarı Kervansaray yanında meydana gelen olayda tekme tokat şiddete maruz kalan yabancı uyruklu kadının yardım çağrıları üzerine çevredekiler polis ekiplerine ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine ulaşan polis tartışan iki sevgiliyi görünce müdahalede bulundu. Emniyet güçleri kadının şikayetçi olmaması nedeniyle tutanak tutup olay yerinden ayrılırken, gerçek daha sonra kamerada ortaya çıktı.
SOSYAL MEDYADA TEPKİ
Olayı cep telefonu ile görüntüleyen bir kişinin yaşananları sosyal medyadan paylaşması kadının dramını gözler önüne serdi. Kısa sürede sosyal medyada tepkiler oluşurken, dakikalarca Türk erkek arkadaşı tarafından sokak ortasında tekmelenen ve yumruklanan kadının korkudan şikayetçi olmadığı öğrenildi. Görüntülerin ardından Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de yeniden harekete geçti. Bölgedeki tüm görüntü kayıtlarını incelemeye alan emniyet güçleri kısa sürede şiddete maruz kalan kadın ile erkek arkadaşının kimliklerini belirledi. Ancak tüm girişimlere rağmen kadının şikayetçi olmadığı ifade edildi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam