Bir Tebessüm Bin Tebessüm

Buharkent Belediyesi ve Kaymakamlığının yetim ve öksüz çocuklar ile ailelerine yönelik yürüttüğü “Bir Tebessüm Bin Tebessüm” projesi kapsamında iftar yemeği verildi.

reklam
14 Haziran 2016 0
reklam

BUHARKENT 'BİR TEBESSÜM BİN TEBESSÜM' İFTARINDA BULUŞTU

İftar yemeği Buharkent Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. İftar yemeğine yetim, öksüz çocuklar ve ailelerinin yanı sıra Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol ve Eşi, Kaymakam Cemil Öztürk ve Eşi, İlçe Garnizon Komutanı Ali Kırşan, Projeye destek olan Kamu Kurum Müdürleri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Heyet Üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol “Rahmetin, bereketin, yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik ve kardeşliğin zirveye ulaştığı bu ayı değerlendirmemiz gerekiyor. Bu ay ki; Allah’ın bütün alemleri rahmetiyle kuşattığı, bolluk ve bereketin cümle hanelere indiği, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun pekiştiği kıymetli zaman dilimlerinden birisidir. Bu ay ki; nefsimizi imtihan edebilmemiz ve iç muhasebe yapabilmemiz için büyük bir imkân, Allah’ın rızasını kazanabilmemiz için de büyük bir fırsattır. Allah, hepimizi bu imkân ve fırsatlardan ziyadesiyle istifade edenlerden eylesin” sözlerini kaydetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam