Bir Yerde Aydınlıyım Dedim Teyzem Fırçaladı. Nazilliliyim

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya Nazillili Genç mühendis katıldı. Bilgisayar Mühendisi Mehmet Akçay “yarışmada ‘bir keresinde Aydınlıyım demiştim. Teyzem Nazillilisin sen’ diyerek bana kızdı. O günden bu yana Nazillili olduğumu söylüyorum” dedi.

reklam
14 Temmuz 2016 0
reklam

Atv’de yayınlanan Kim Milyoner olmak ister isimli programa yarışmacı olarak Mehmet Akçay isimli genç katıldı. Akçay yarışmada Selçuk Yöntem’in sizi tanıya bilirmiyiz  sorusuna; “Odtülüyüm. Bilgisayar Mühendisiyim. Özel bir firmada çalışıyorum. Nazilliliyim. Aslında Aydın-Nazilli. Ama bir keresinde Aydınlıyım demiştim. Teyzem bana Nazillilisin sen Aydınlı değil diyerek çıkışmıştı. O gün bugündür Nazilliliyim” dedi.

haberici

Nazillili Akçay, 7500 liralık soruya kadar tek joker hakkını kullanarak geldi. Mehmet Akçay’a 7 bin 500 lira için “Susuz Yaz” ve “Sevmek Zamanı” filmlerinin yönetmeni kimdir sorusu soruldu.  Soru da A) Zeki Ökten B) Ömer Kavur C) Atıf Yılmaz D) Metin Erksan şıkları verildi. Nazillili genç yarışmacı soruya  C şıkkı Atıf Yılmaz diyerek yanlış cevap verdi. Mehmet Akçay, yarışmadan bin lira alarak ayrıldı.

haberici1

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam