”Bisikletli Şovmen Muharrem”

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Samsun mitinginde “makam aracı”  diyerek bisiklete bindi. AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, İnce’nin bisikletli mitingini “şov” olarak nitelendirerek; “Muharrem İnce’nin bir kere bile bisikletle TBMM’ye geldiğini görmedim. Milletvekilliğinde bisiklet aklına gelmeyecek; Cumhurbaşkanı Adayı olunca makam aracı bisiklet olacak. Buna kargalar bile güler” dedi.

20 Mayıs 2018 - 15:14 0
reklam

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, Samsun mitingi bir bisiklet gösterisine sahne oldu. Mitinge gelenlerden birinin “makam aracı” diyerek hediye ettiği bisiklete binen İnce; “Makam arabası… Cumhurbaşkanlığı köşkünün demir başına kaydedilecek” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Muharrem İnce’nin bisikletli mitingini şov olarak nitelendirdi.

Sosyal medya hesabında “3 dönem TBMM’de Aydın Milletvekili olarak görev yaptım; Muharrem İnce’nin bir kere bile bisikletle TBMM’ye geldiğini görmedim” yazan AK Partili Erdem, “Milletvekilliğinde bisiklet aklına gelmeyecek; Cumhurbaşkanı Adayı olunca makam aracı bisiklet olacak. Buna kargalar bile güler” dedi.

MAKAM ARACI TBMM’YE AİT AUDI A6

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Muharrem İnce’nin TBMM’de CHP Grup Başkan Vekili iken makam aracının TBMM’ye ait AUDI A6 olduğunu belirterek, şunları yazdı:

“Neden o zaman AUDI A6’yı kullandın? Bisiklet niye kullanmadın? Seçim bölgen Yalova’ya giderken ve diğer illere gezilerinde hep TBMM’nin AUDI’si ile gittin. TBMM’nin akaryakıtını kullandın… Neden kendi imkânlarınla gitmedin? Bisikletle şov yaparak Cumhurbaşkanı olunmaz!” diyerek sosyal medya hesabındaki İnce eleştirisini sonlandıran AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem’e takipçilerinden de destek geldi.

“ŞOVUNU GİTSİN DE SİRKLERDE YAPSIN”

Erdem’in mesajının altına yazılan yorumlardan birinde “Şovunu gitsin de sirklerde yapsın aziz Türk milletini bu tür hareketlerle kandırmaya çalışıyorlar” denirken, bir başka yorumda da

“Şov yapıyor bay Muharrem tabi yersen. Buradan ekmek çıkmaz size. Millete projelerinizle gelin boş vaatlerle değil. Sen daha cehapenin başına geçemedin kaldı ki cumhuriyet tarihinin en başarılı lideriyle seçim kazanasın Erdoğan’ın sıkletinde rakip yok. Ya fetöcü ya terörist bunlardan partilerine yararı yok ki ülkeye olsun” ifadeleri kullanıldı.

Muharrem İnce’nin bisiklet gösterisini “Siyaseti show arenası haline getirmek ucuz algı politikası uygulamak kasaba siyasetçilerinin aklına gelmiştir” şeklinde eleştiren bir başka yorumda da “Benim üzüldüğüm nokta 24 Haziran sonrası CHP Manipulatörleri seçimi İnce kaybetmiş gibi pompalayacak basiretsiz siyaset anlayışıyla Milletin önünü tıkamaya devam edecek olmalarıdır” denildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort