Borsa’da Çondur tek aday

Aydın Ticaret Borsası’nda 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan seçimde, 600 üye oy kullanacak. Mevcut Başkan Fevzi Çondur’un yeniden yönetime talip olduğu genel kurula, tek listeyle gidilecek.

29 Mart 2018 - 18:43 0
reklam
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte Aydın’daki 9 oda ve borsa seçimlerinin de 2018 yılı Nisan ayında yapılması kararlaştırılmıştı. Bu kapsamda Aydın Ticaret Borsası da, 1 Nisan’da seçime gidecek. Aydın Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda saat 9.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek olan genel kurula, mevcut Başkan Fevzi Çondur yönetime tekrar talip olduğunu açıklamıştı. Başka bir adayın olmadığı seçimde, 600 üye oy kullanacak.

12 EKİM’DE BAŞKANLIĞA SEÇİLMİŞTİ
Aydın’ın Germencik ilçesinde 1980 yılında doğan Fevzi Çondur, Ege Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü’nden mezun oldu. Tekstil ile mısır kurutma, pamuk-çırçır, zeytinyağı ticareti yapan Fevzi Çondur, ilk olarak 2005 yılında yapılan borsa seçimlerinde meclis üyeliğine seçildi. Daha sonra, Aydın Ticaret Borsası’nda Meclis Başkan Vekili ve Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeliği yaptı. Çondur, 2009 yılı Ocak ayında yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Borsa Laboratuvarı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlendi. 12 Ekim 2017 tarihinde de Adnan Bosnalı’dan boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Çondur, 1 Nisan’da yapılacak olan seçimde, tekrar başkanlığa aday oldu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam