Böyle Sevgi Görülmedi!

Suriye’deki iç savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan 50 yaşındaki Abdulselam Kasım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir sevgi besliyor. Öyle ki Erdoğan’a hayranlığını ve sevgisini anlatmak için şiir bile kaleme aldı.

reklam
16 Haziran 2016 0
reklam
reklam

4 yıl önce Suriye’nin Halep kentinden Esad zulmünden kaçarak Türkiye’deki çadır kente yerleşen 50 yaşındaki Abdulselam Kasım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini şiir yazarak anlattı. Kasım, Erdoğan’a Suriye’de iç savaş çıkmadan önce de hayranlık duyduğunu söyleyerek, Suriye’ye gelişini hep dört gözle beklediğini belirtti.

1686127

“BİZE SAHİP ÇIKAN TEK LİDER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a minnettar olduklarını söyleyen Kasım, “Cumhurbaşkanı bize sahip çıktı. Bizi sahiplendi yedirdi içirdi. Ne yapsak onun hakkını ödeyemeyiz. Benim içimde o kadar büyük bir sevgisi vardı ki bunu mısralara dökerek şiir yaptım. Keşke elimden fazlası gelseydi” dedi.

Kasım, şiirinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şöyle sesleniyor:“Baş tacısın sen ve ailen ve kültürün Erdoğan Bey, senin kültürün ve sen çok temiz bir insansın, senin bize yaptığın hiçbir teraziye karşı gelmedi, yaptıkların her zaman teraziyi geçti Erdoğan Bey.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam