Böyle Skandal Görülmedi

Önce domuz eti sattı, sonrada tehdit etti. Aydın’da kaçak 5 ton domuz etiyle yakalanıp daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalan C.C isimli şahıs, bir skandala daha imza attı. Domuz eti sattığı esnafları sosyal medya üzerinden tehdit etti.

reklam
30 Mayıs 2016 0
reklam

Aydın, kaçak domuz eti ile yakalandığı yetmezmiş gibi birde kaçak et sattığı esnafları sosyal medya üzerinden tehdit eden C.C’yi konuşuyor.

Edinilen bilgiye göre skandal olay şöyle gelişti; Efeler Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Havaalanı Bulvarı’nda bir depoda kaçak kesim yapıldığına dair bir ihbar aldıktan sonra Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle depoya operasyon düzenledi. C.C’ye ait olduğu tespit edilen depoda incelemelerde bulunan ekipler, suç unsuruna rastlayınca kilitli depoya girmek için emniyet güçlerinden destek istedi. Arama izninin alınmasının ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı görevlileriyle birlikte polis eşliğinde depoya giren ekipler, depoda bulunan derin dondurucularda 3 tonu tüketime hazır, 2 tonu da işlenmemiş 5 ton kaçak domuz eti ele geçirdi.

Belediye Ekiplerinin kaçak domuz etlerini kamyonlara yüklediği sırada olay yerine gelen C.C’de polis tarafından gözaltına alındı. Depodaki etlerden alınan numunelerde incelenmek üzere laboratuvara gönderildi.

BÜYÜKŞEHİRLERDE SATACAKTI

Daha önceden de kaçak kesim yapmaktan sabıkası bulunan C.C.’nin, kaçak domuz etlerini büyükşehirlerde satmak üzere hazırlık yaptığı tespit edilirken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

1314_zzz

SOSYAL MEDYADAN TEHDİT ETTİ

Serbest bırakılan C.C.’nin yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Serbest kalır kalmaz,  sosyal medya hesabından kaçak domuz eti sattığı esnafları tehdit etti. Mesajında et alanların isimlerini açıklamakla tehdit eden C.C.,  kasap ve lokanta sahibi kişilerin zararına ortak olmasını istedi. Bir restaurantta sabah kahvaltısı yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşan C.C, resminin altına şu notu düştü: “Beni takip eden kasap lokanta vs esnaf arkadaşlar yarın akşam üstü saat 17:00’a kadar benimle iletişime geçsinler kimseye acımayacağım. Benden kimlerin alışveriş yapıp bana et getir diye yalvaranların ismini açıklıcam hemde büyük harflerle benim bu zararımı sizlerden almak zorundayım kusuruma bakmasın bide sabah yapmış olduğum kahvaltı ve rakının parasında sanşlı birisine yüklücem artık kimse alış veriş yapanlar kendilerini biliyorlar 5 kilo dahi almışsa benden bedelini ödeyecek azda olsa”.

aydinda-bir-depoda-kacak-olarak-domuz-eti-keserek-belirli-yerlere-satisini-yapan-bir-vatandas-yakayi-ele-verince-sosyal-medya-hesabindan-ken-IHA-20160530AW761766-1-t

Domuz eti alan kasapları tehdit etti

Aydın’da bir depoda kaçak olarak domuz eti keserek belirli yerlere satışını yapan C.C. isimli vatandaş yakayı ele verince sosyal medya hesabından kendisinden et alanları isimlerini açıklamakla tehdit etti.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam