Bozdoğan Belediyespor’da Mammacı dönemi

Kongrede tek aday olan Savaş Mammacı, başkanlık koltuğuna oturdu.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam

01

Aydın Süper Amatör Lig takımlarından Bozdoğan Belediyespor’da kulüp başkanlığına Savaş MAMMACI seçildi. Bozdoğan Belediye Düğün Salonu’nda yapılan kongrede tek aday olan Mammacı, oyların tamamını alarak başkanlık koltuğuna oturdu. Kongrede konuşma yapan Savaş Mammacı, “Hedefimiz bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek. Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın başta olmak üzere kulübümüze destek olan ve elini taşın altına sokup yönetimde görev alan herkese teşekkür ederim” dedi.
Kongreye katılan eski Bozdoğan Belediyespor Başkanı S. Tümer Apaydın, gençlerin yönetimde yerini alması gerektiğini belirterek aday olmadı. Bozdoğan Belediye Başkanı Apaydın, ““Esas amacımız çocuklarımıza sahip çıkarak, onların spor yapabilmelerini ve bu tür sportif faaliyetlerde yer almalarını sağlayabilmektir. Şampiyonluklar bugün olur, bir sene sonra olur, A takımın başarısından çok, altyapıda çocuklarımıza iyi ahlaki eğitimler vererek spor yapabilmelerini sağlamaktır. Bugüne kadar verdiğiniz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yeni seçilecek olan yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim” dedi.

123
Bozdoğan Belediyespor’un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Savaş MAMMACI, İsmail KAYA, Mustafa DENİZER, Lokman ÇAKAN, Fatih KARATAŞ, Tolga KARCI, Nejat AKMAN, Melih SEMERCİOĞLU, Ergüner ALTIN, Ömer UNAT ve Ersin KÖSE.
Yeni seçilen yönetim kurulu önümüzdeki hafta görev dağılımını gerçekleştirecek.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam