Bu Arkadaşı Kayıtlardan Çıkarsak

15. Hafta dokunulmazlık oyunları oynandı. Eleme potasına Yunus Günçe, Semih ve İbrahim girdi. Survivor 2016’da Büyük SMS Sonuçlarına göre Semih ve İbrahim’den daha az oy alan Yunus Günçe bu hafta adaya veda eden isim oldu.

reklam
15 Haziran 2016 0
reklam
reklam

123

Kıyasıya yapılan yarışmada son 6 yarışmacı kaldı. Kıbrıs’a gitmek için son 2 haftanın kaldığı Survivor 2016’da heyecan dorukta. Survivor 2016 dün oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu 10-6 Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu da Avatar Atakan kazandı. Ada konseyinde eleme potasına ünlüler takımından Yunus Günçe girdi. Semih Ve İbrahim’den daha az oy alarak adaya veda eden isim de adı en fazla yazılan isimlerden olan Yunus Günçe oldu. Günçe,  veda konuşmasında adaya gelmeden önce odada Acun Ilıcalı ile yaptığı son görüşmedeki detayları hatırlattı. Acun Ilıcalı’nın da övgü dolu sözlerini alan Günçe arkadaşlarınla vedalaşa bilirsin demesi ile geceye damga vuran konuşmalar yaşandı.

Survivor’a veda eden Yunus Günçe, Ünlüler takımındaki arkadaşları Atakan ve Nagihan’a sarılıarak veda ederken, Semih’le soğuk bir şekilde tokalaştı. Bu duruma bozulan Semih, “Sana omurgasız diyene sarıl” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Semih’in ne dediğini anlamayan Yunus Günçe ise “Bu arkadaşı kayıtlardan çıkarsak” diyerek tepkisini ortaya koyup gitti.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam