Bu seferde kamyonu devirdiler!

Nazilli Atatürk Bulvarı’nda devam eden doğalgaz çalışmalarında ikinci kaza yaşandı. Geçtiğimiz günlerde çalışmalar sırasında su borusunu patlatan firma çalışanları bu kez de kamyonu devirdi.

reklam
28 Temmuz 2016 0
reklam

123

Eşref Özbağcı / Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli Atatürk Bulvarı’nda Enerya firmasının doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Belediye meydanında başlayan ve Nazilli Şehir Stadyumu’nun önündeki Şehit Tuncay Işık Kavşağı’nda devam eden çalışmalarda yeni bir kaza meydana geldi. Kepçe operatörünün kamyona kum yüklediği sırada talihsiz bir kaza yaşandı. Dikkatsiz kamyon şoförü geri manevra yaparken doğalgaz için açılan çukuru fark etmedi. Çevredekilerin uyarılarını duymayan şoför kamyonu çukura düşürdü.

1234

Yan yatan kum yüklü kamyon sebebiyle çalışmalara ara verildi. Bölgeye gelen trafik ekipleri kavşakta gerekli önlemleri alarak trafik akışının devam etmesini sağladı. Meydana gelen kazada tek teselli herhangi bir yaralanma ya da can kaybının yaşanmaması oldu. Firmaya ait operatörler kamyona yükledikleri kumu tahliye ederek aracın çukurdan çıkarılmasını sağladı.
12345

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam