Bulun bu vandalları!

Gazeteci Serhan Seyhan’a yönelik saldırının ardından, bir gazeteci daha saldırıların hedefi oldu. Gazeteci Şener Alevci, işe gitmek için evden çıktığı sırada sopalı saldırıya uğradı. Bir gece önce de aracının lastikleri kesilen Alevci’ye saldıranların kimliği araştırılıyor.

22 Mayıs 2018 - 15:51 0
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- Koçarlı Haber imtiyaz sahibi Şener Alevci, sabah saatlerinde evden çıktığı sırada sopalı saldırıya uğradı.
Alevci, aracına gittiği sırada arkasından gelen iki kişi tarafından darp edildi. Saldırganlar, Şener Alevci’ye sopalarla vurdu. Gazeteci Şener Alevci’nin bağırarak yardım istemesi üzerine saldırganlar olay yerinden kaçtı.
Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Şener Alevci’nin başından ve kolundan yaralandığı belirlendi. Kafasına dikiş atılan Alevci’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

BİR GÜN ÖNCE DE LASTİKLERİ KESİLMİŞ;
Saldırıyla ilgili açıklama yapan Alevci, “Bir gün önce gece arabamın lastiklerini kesmişlerdi. Bununla ilgili şikayetçi olduk. Sabah işe gitmek için saat 8:15 gibi evden çıktım. Çocukları okula bırakacaktım. Arkamdan bir anda geldiler ve saldırdılar. Kendimi yere attım kafamı korudum. Ben yardım istemek için bağırınca kaçmaya başladılar. Polisler etraftaki güvenlik kameralarının kayıtlarını aldılar. Araştırıyorlar. Henüz kimlikleri tespit edilemedi” dedi.
10 gün önce de Gazeteci Serhan Seyhan evinin önünde saldırıya uğramıştı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort