Büyükşehir yardım elini uzattı!

Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı bir işletmede garson olarak çalışan Serdar Oruç’un evi, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce soyuldu. Oruç’un yıllardır biriktirdiği paralarını ve değerli eşyalarını çalan hırsızlar, kayıplara karıştı.

reklam
01 Eylül 2016 0
reklam

EVİ SOYULAN İŞÇİNİN YÜZÜNÜ BAŞKAN GÜLDÜRDÜ AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, EVİ SOYULAN BELEDİYE ÇALIŞANINA EŞYA YARDIMI YAPTI

Aydın’ın Efeler ilçe merkezi Kurtuluş Mahallesi Kıbrıs Caddesi 44 numaralı binanın 6. Katında ikamet etmekte olan Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir işletmede garson olarak çalışan Serdar Oruç’un çalıştığı saatlerde evine giren hırsızlar Oruç’un yıllardır biriktirdiği paralarını ve değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştı.

Oruç’un yaşadığı olayı öğrenen Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu Oruç’a yardım elini uzatarak eşya yardımında bulundu. Hala yaşadığı şoku atlatamayan Serdar Oruç yapılan yardımlardan ve desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve belediye çalışanlarına çok teşekkür etti.

Şehrin ortasında yapılan böyle bir hırsızlık olayının neden kimsenin dikkatini çekmediği konusunda şaşkınlık duyduğunu ifade eden Serdar Oruç,” Çalıştığım saatlerde kimliği belirsiz insanlar evime gelerek her şeyimi çalıp götürmüşler. Ben 6. Katta oturan biriyim böyle bir hırsızlık olayı meydana geliyor ve kimse hırsızlık olayın meydana geldiğini fark etmiyor. Hala olayın etkisindeyim ve şaşkınlıklar içerisindeyim. Ben böyle bir hırsızlık olayı ne gördüm ne duydum ne ayağıma giyecek bir ayakkabı nede üstüme giyecek bir kıyafet bırakmamışlar. Emniyet güçlerinden bu olayı en kısa zamanda aydınlatılmasını temenni ediyorum. Yaşadığım talihsiz bu olayda beni yalnız bırakmayan ve yardımlarını eksik etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Büyükşehir Belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Onların yardım ve destekleriyle önceliği olan ev eşyaları geldi. Bu yardımlar dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam