Büyükşehir’den yaza hazırlık

Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Doğu Grubu, Nazilli Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan orta refüjlerde bakım, çiçeklendirme ve kaldırım boyama çalışmaları yapıyor.

reklam
31 Mayıs 2016 0
reklam


123

Nazilli’de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları aralıksız devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün doğu grubu personeli, ilçenin en yoğun caddelerinden biri olan Atatürk Bulvarı’nda düzenleme, çiçeklendirme ve kaldırım boyama çalışmaları yapıyor. Altıntaş Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan orta refüjler ve kavşaklarda önce çapalama işlemi yapan ekipler, refüj içindeki yabancı maddeleri tırmıklayarak temizliyor. Çalışmaların tüm Atatürk Bulvarı’nı kapsadığı belirten Park ve Bahçeler Müdürlüğü, personelin bir bölümünün Yeşil Mahalle’de bulunan Nazilli Devlet Hastanesi’nin önünde kaldırım boyama, refüj bakım, düzenleme ve çiçeklendirme yaptığını bildirdi.
1234
Hürriyet Caddesi ve Atatürk Bulvarı’nda yapılan çalışmaları yakından takip eden bölge esnafı ve vatandaşlar duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir personellerine çay ve su gibi ikramlarda bulundu.

12345

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam