Çalışanlara Büyük Müjde!

Başbakan Binali Yıldırım az önce o yazıyı imzaladı. Yıldırım, bayramın son gününü takip eden 8 Temmuz Cuma gününü devlet memurları için idari izinli sayıp bayram tatilini 9 güne çıkaran karara imza attı. Alınan karar hem turizmcileri hem de çalışanları sevindirecek.

reklam
09 Haziran 2016 0
reklam
reklam

 

Turizmcilerin ve çalışanların merakla beklediği karar sonunda çıktı. Ramazan bayramı tatili belli oldu. Kamu çalışanları 4 Temmuz pazartesi yarım gün, 8 Temmuz cuma günü tam gün idari izinli sayılacak. Karar ile bayram tatili 9 güne çıkmış oldu.

1d2971f6-e5ad-4f51-bf64-7e2627393fe4

İŞTE O AÇIKLAMA

Başbakanlık Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklama şöyle:”Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanların 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün izinli sayılmasına ilişkin yazıyı imzalamıştır. Buna göre, kurum yöneticilerince gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanlar, Ramazan Bayramı’nın arefesi 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün idari izinli sayılacaklardır.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam