Cami İmamı Açığa Alındı

Sahurda rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan camii imamının makatından salatalık parçası çıktı. Olayı öğrenen müftülük soruşturma başlatırken, imam açığa alındı.

reklam
24 Haziran 2016 0
reklam
reklam

123

F.M., önceki gün sahurda aniden rahatsızlandı. Sağlık ekiplerini arayan Hacılar İlçesi İmamı F.M. ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Buraya kadar her şey normaldi. Şaşkınlık yaratan olay bundan sonra başladı. İddiaya göre şiddetli karın ağrısı ve makatında kanama şikayeti bulunan F.M. yapılan inceleme ve tahliller sonunda cerrahi müdahaleye alındı. Müdahale ile F.M.’nin makatından salatalık parçası çıkarıldı. Hastane kayıtlarına, ’Anüste ve rektumda kanama ile makatta yabancı cisim’ tanısı olarak geçen imam dün taburcu edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI, AÇIĞA ALINDI

Konu yerel basında yer alınca Kayseri Müftülüğü harekete geçti. Hakkında soruşturma açılan imam F.M. açığa alındı. Müftülük yetkilileri soruşturmanın hem kendileri, hem de Kaymakamlık tarafından yürütüldüğünü bildirildi.

Bu arada imam F.M.’nin devlet büyükleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve İmam Hatip okullarına ait paylaşım ve fotoğrafların yer aldığı sosyal medya hesabını, yaşanan olay nedeniyle kapattığı öğrenildi.

Kayseri’nin Hacılar İlçesi’nde bir camide imam olarak görev yapan 39 yaşındaki F.M., önceki gün sahurda rahatsızlanınca ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. İddiaya göre burada yapılan cerrahi müdahale ile makatından salatalık parçası çıkarılan imam F.M.’yi açığa alan müftülük soruşturma başlattı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam