CAVİT YENİPAZARLI’DAN ALGI TEPKİSİ

İYİ PARTİ’Lİ ÖZCAN’I TOPA TUTTU

05 Aralık 2018 - 20:35 0
reklam

HABER MERKEZİ CHP Nazilli Belediye başkan aday adayı Yenipazarlı, İYİ Partili Özcan’ın CHP seçmeninin kendisini desteklediği yönünde algı yürüttüğünü belirterek, “Hiç etik değil” yorumunu yaptı

CHP Nazilli Belediye başkan aday adayı Cavit Yenipazarlı, İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ın CHP seçmeninin kendilerini desteklediği yönünde algı yaratmaya çalıştığını belirtti. “Özcan yanlış yapıyor” diyen Yenipazarlı, “Neye göre laflar ediyor anlamış değilim. İYİ Parti’nin varlığı bile şu an CHP’ye bağlı. Biz onlara destek olmuşuz. 95 yıllık partiyiz. Nazilli’de İYİ Parti’nin 3 katı oy almışız. Bizim 40 bin oy aldığımız yerde 15 bin alan İYİ Parti’nin arkasında mı kalacağız. Kürşat Engin Özcan’ın bu konuda etik davrandığını düşünmüyorum” diye konuştu.
“AYNI HEYECANIMIZ SÜRÜYOR”
Yenipazarlı, “Özcan bu söylemlerini orada burada dedikodu malzemesi olarak kullanıyor. Şık değil, Kürşat’tan böyle bir şey beklemezdim. Bizim aldığımız bilgiler kesinlikle böyle değil” dedi. “Cavit Yenipazarlı bundan 15 gün önceki heyecanını kaybetmiş görünüyor” yorumlarını da, “Tam tersi aynı heyecanla sadece sonucu bekliyoruz. Sıkıntı yok. Konuyla ilgili en ufak bir soru işareti, en ufak bir tereddüt yok” şeklinde yanıtladı. Yenipazarlı teşkilat dışından birinin aday gösterilmesi ihtimali ile ilgili olarak da, “Kesinlikle böyle bir şey olmayacak. Cumhuriyet Halk Partisi olarak adayımız belli olduğunda meydanlarda,sokaklarda olacağız” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-