Çerçioğlu; ”bu destekle 18 saat değil 24 saat çalışırım”

Aydın Efeler ilçesinde doğal gaz çalışmaları sebebiyle yeniden düzenlemeye gidildi. Kurtuluş mahallesi çalışmalarının bir bölümü bitirilerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından görkemli bir törenle açıldı.

reklam
16 Ağustos 2016 0
reklam

Aydın’ın Efeler İlçesi Kıbrıs Caddesi’nde doğal gaz hattı döşeme çalışmalarında yeniden düzenlemeye gidilmişti. Caddenin Kurtuluş Mahallesi bölümünün düzenlenmesi bitirildi. Açılış Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından yapıldı. Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu çalışmalar sırasında yaşanan rahatsızlıklardan dolayı esnaf ve vatandaşlardan özür dileyerek, ”Yapım sürecinde evleriniz ve iş yerleriniz toz oldu, işleriniz aksadı bunun için hepinizden öncelikle çok özür diliyorum. Amacımız çevreyi güzelleştirip ve esnafımızın işlerini arttırıp daha yaşanabilir bir Aydın yaratmaktır. Cadde düzenlenmesi il birlikte 30 yıllık kanalizasyon alt yapısını yaptık” diye konuştu.

hbrici (2)

Başkan Çerçioğlu, “Düzenlemesini bitirdiğimiz caddemizin düzenlenmesi ve şekillenmesinde esnafımızın ve vatandaşlarımızın isteğine göre hareket ettik. Vatandaşımızın ve esnafımızın caddesine sahip çıkması, emek vermesi bizleri mutlu etti. Ben bu destekle 18 saat değil 24 saat çalışırım. Sizinle bu şekilde iletişim kurmak beni çok memnun etti. Hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

hbrici (1)

SİYASİ HAYATINI KİTABA DÖNÜŞTÜRÜYOR.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu konuşmasında yazdığı kitap hakkında da bilgi verdi. Siyasete girdiği günden itibaren yaşadıklarını bu kitapta toplayacağını açıklayan Başkan Çerçioğlu, ” 2002 yılından itibaren siyasetin içerisindeyim. Tabi ki bunlar sizin desteğinizle oldu çok teşekkür ediyorum. Siyaset dönemine başladığım dönemden itibaren anılarımın olduğu bir kitap yazıyorum. Başımdan geçen olayları, diyalogları ve neler yapıldığı içeren bir kitap olacak. Bu caddenin yapımında yaşadığım olayları yani esnafımızın göstermiş olduğu özveri, desteği ve sunmuş olduğu projeler beni çok etkiledi ve ileriki dönemlerde kitabımın en önemli notlarından biri olacaktır. Esnafımız caddemiz için sunduğu proje ve önerilerinden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam