Çerçioğlu iftara konuk oldu!

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, merhum başbakanlardan Adnan Menderes’in doğduğu, Koçarlı ilçesine bağlı Çakırbeyli Mahallesi’nde, Büyükşehir Belediyesi’nin iftar sofrasına konuk oldu.

reklam
28 Haziran 2016 0
reklam

1234

Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Özlem Çerçioğlu, Çakırbeyli Muhtarı Mehmet Demir, meclis üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Yediden yetmişe her yaştan Çakırbeyli hemşerilerinin ilgisine teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

“BAŞKAN ÇERÇİOĞLU İLE HİZMET GÖRMEYE BAŞLADIK”

İftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada Başkan Çerçioğlu’na teşekkür eden Çakırbeyli Mahallesi Muhtarı Mehmet Demir, “Büyükşehir Belediyemizin iftar yemeğinde Sayın başkanımızla olmaktan dolayı çok mutluyuz. İlk defa böyle bir etkinlik Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu döneminde yapılıyor. Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile birlikte Çakırbeyli hizmet görmeye başladı. Kendisinden Allah razı olsun. Çakırbeyli halkı olarak hemşerimiz Özlem Çerçioğlu’nu çok seviyoruz. Ayrıca çok amaçlı düğün salonu ve muhtarlık binamız tamamlanmak üzere. Böyle bir eseri bizlere kazandırdığı için hem şahsım hem Çakırbeyliler adına sayın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“HEMŞERİLERİMLE OLMAKTAN MUTLUYUM”

Başkan Çerçioğlu ise Çakırbeyli’de hemşerileriyle birlikte iftar sofrasında bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Çakırbeyli’de hemşerilerimle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çakırbeyli muhtarımız çok çalışkan bir muhtar. Bu yüzden Çakırbeyli çok şanslı. Çakırbeyli’ye hizmetlerimiz devam edecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. En kısa sürede muhtarlık binası ve çok amaçlı düğün salonunu hizmetinize açacağız. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” sözleri Çakırbeylilerden büyük alkış aldı.

İftar yemeğinin ardından Başkan Çerçioğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan Çakırbeyli Muhtarlık binası ve çok amaçlı düğün salonunda incelemelerde bulundu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam