Çerçioğlu-Özcan el ele

İYİ Parti adayı Kürşat Engin Özcan’ın CHP’li Özlem Çerçioğlu ile yan yana pozları ardından, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, “Biz kendi adayımızı istiyoruz” derken, İl Başkanı Ali Çankır “inisiyatifin kendisinde olmadığını” söyledi.

24 Aralık 2018 - 17:33 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın -EFELER- Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Ilıcabaşı Mahallesi Ayter Güreş Arenası’nda Deve Güreşi Festivali gerçekleştirildi. Festivale Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İYİ Partililerin verdiği pozlar damgasını vurdu.

Deve Güreşi’nde Çerçioğlu ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ile İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan yan yana bayrak salladı. Bu fotoğraflar kamuoyunda “Çerçioğlu Özcan’a verdiği desteğin arkasında olduğunu gösterdi” şeklinde yorumlandı.

“TAVRIMIZ NET!”
Çerçioğlu ve Özcan’ın el ele fotoğrafları, İYİ Parti adayını desteklemeyeceklerini her fırsatta dile getiren İlçe Başkanı Ali Deveci ve CHP Nazilli İlçe Örgütü’nün tepkisine neden oldu.

Deveci “Bizim bu konudaki tavrımız net. Böyle bir şeyin olmaması için çaba sarf ediyorum. Olmayan bir şey için yorum yapmam mümkün değil. İş resmileşsin bununla ilgili açıklama yaparım. Konunun muhatabının İl Başkanı Ali Çankır’dır” dedi. Ancak CHP İl Başkanı Ali Çankır ise “inisiyatifin kendisinde olmadığını” söyledi.

İYİ Parti adayı Kürşat Engin Özcan da “İttifak bizim değil Genel Merkez’in kararıdır. Büyüklerimizin aldığı karara saygılıyız. Karar ne çıkarsa çalışmalarımızı yürüteceğiz” diye konuştu. CHP İlçe Örgütü’nün İYİ Parti adayına karşı çıkmasını değerlendiren Özcan, “Biz ne olursa olsun çalışacağız. Genel Merkez’in herhangi bir açıklaması yok. Görüşmeler devam ediyor” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-