Çineli kadınlar Topuklu Efe’ye teşekkür etti

Sosyal sorumluluk projelerinin yanında vatandaşın gelirinin artmasına yönelik çalışmalara da önem veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine’nin Mutaflar Mahallesinde yaşayan kadınların yetiştirdiği 10 bin adet çiçeği satın aldı.

reklam
26 Mayıs 2016 0
reklam

123

Aydın’ın gelişmesi için ciddi projelerin altına imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, geçimini çiçek yetiştirerek sağlayan kadınlara destek verdi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi hizmet alanında bulunan parklarda kullanılmak üzere 10 bin adet çiçek satın alan Topuklu Efe, bu kararıyla Çine’ye bağlı Mutaflar Mahallesinde yaşayan kadınların takdirini kazandı.

Ürettiklerini karşılığını fazlasıyla aldıklarını kaydeden çiçek üreticisi kadınlar, “Allah Özlem başkanımızı başımızdan eksik etmesin” diyerek şunları söylediler; “Çine ilçemize bağlı Mutaflar Mahallesi çiçek üretimi konusunda ilimizin en önde gelen noktasıdır.  Sayın başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun desteği bizler için çok önem arz ediyor. Çiftçi ve üreticinin yüzü Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu sayesinde gülmeye başladı. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin.”

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam