Çerçioğlu vatandaştan kaçtı

Nazilli’de Millet İttifakı’nın seçim koordinasyon merkezi açılışına katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile konuşmak isteyen CHP’li bir vatandaşa korumaları engel oldu. Vatandaşın kendisine ulaşma çabasını gören Çerçioğlu ise koşar adım uzaklaştı.

13 Mart 2019 - 21:27 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- İlçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların kendisinden randevu alamamaktan dert yandığı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na CHP’li vatandaş da ulaşamadı.

Millet İttifakı’nın Nazilli Uzun Çarşı’daki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Çerçioğlu, kendisiyle konuşmak isteyen Hakkı Çoban isimli bir vatandaştan kaçtı. Bazı CHP’liler ve korumalar Hakkı Çoban’ı ittirerek Başkan Çerçioğlu’na ulaşmasını engellerken olup biteni izleyen Özlem Çerçioğlu, koşar adım alandan uzaklaştı. Alelacele alanı terk eden Çerçioğlu, daha sonra seçim otobüsüne binerek Aydın’a gitti.

Korumaların davranışına tepki gösteren Çoban, “Kimsenin benim belediye başkanına ulaşmamı engellemeye hakkı yok. Eşkıya mıyım ben? Neden bu kadar çekiniyorsunuz. Ayıptır günahtır” ifadeleriyle dert yandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-