Çerçioğlu’nun bir vaadi daha yarım kaldı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yapımını yarım bıraktığı Koçarlı Garajı su içinde kaldı.

31 Mayıs 2018 - 13:45 0
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Garajın yenilenme çalışmaları için 300 bin liraya yakın para harcayan Büyükşehir, kimsenin beğenmediği garajın açılışını da yapamamıştı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 2014 yerel seçimleri öncesi verdiği bir sözün daha altında kaldı. Seçim öncesi Koçarlı’da bulunan minibüs garajını yenileme sözü veren, ancak 2014 yılında başlanmasına rağmen çoğu kısmı yarım kalan minibüs garajı sağanak yağmurun etkisiyle su içinde kaldı.
300 BİN LİRA HARCANDI, AÇILIŞI YAPILMADI
Çalışmalara başlandığında iki ayda tamamlanacağı söylenen garajın üstü tamamen kapatılacak ve tuvaletleri yenilenecekti. Ancak, 300 bin liraya yakın bütçe harcanmasına rağmen, garajın çoğu kısmının üstü açık kaldı.
VERDİĞİ SÖZLER YARIM KALDI
Garajın yapımına başlandığında zeminin tamamen parke döşeneceği sözü verildiğini söyleyen vatandaşlar, duruma tepki göstererek, “Zemin göçüklerle dolu. Yağmur yağdığında parke taşlarının arası ve çukurlara su doluyor. Gölgelikler çok küçük, güneşten ve yağmurdan korumuyor. ‘Yenisini yapacağız’ diye tuvaletleri yıktılar. Ancak yapılmadı. Şu an garajda konteyner tuvalet var. Çerçioğlu’nun verdiği sözler yarım kaldı” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort