CHP, ÖZCAN İÇİN ÇALIŞACAK

CHP Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atanan Serkan Sevim, parti içi sıkıntıları hızlı bir şekilde çözüp sahalara ineceklerini, seçim stratejilerini ittifak ortakları İYİ Parti ile belirleyeceklerini söyledi.

05 Şubat 2019 - 16:11 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ CHP Nazilli’de görevden alınan Ali Deveci’nin yerine İlçe Başkanlığı’na Serkan Sevim atandı. Görevi devralan Sevim, yeni yönetimini oluşturdu. Çiçeği burnunda başkan, ilçede Millet İttifakı’nı başarılı kılmak için çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacaklarını söyledi.

“İTTİFAKA DESTEK İSTEYECEĞİZ”

Parti içi sıkıntıları bir an önce çözmeyi hedeflediklerini belirten Sevim, “İttifak genel merkezlerin aldığı bir karar. Nazilli’de de İYİ Parti adayı desteklenecek. Benim bulunduğum yönetim öncelikle kendi seçmenimizin sandığa en yüksek oranda katılımını sağlayıp, Millet İttifakı’na destek vermesi için çalışacak. Artık sıkıntıları aşıp seçimlere odaklanmalıyız” dedi.

“BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

Seçim stratejilerini ittifak ortakları İYİ Parti ile birlikte belirleyeceklerini dile getiren Serkan Sevim, “Bugüne kadar görevde olan arkadaşlarımızın takdiri farklıydı. İttifakı kabul etmedikleri için çalışmama ve sahaya inmeme kararı almışlardı. Biz en yakın zamanda sahaya ineceğiz. İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural ve Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan ile istişare halindeyiz. Beraber hareket ederek yol haritamızı çizeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-