“CHP’nin meselesi”

İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, kendisinin adaylığına tepki gösteren CHP İlçe Başkanı Ali Deveci’nin görevden alınışı hakkında “Parti içi bir karar” diyerek yorumda bulunmaktan kaçındı.

01 Şubat 2019 - 14:58 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ-  Millet İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, CHP içinde yaşanan krize ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Gelişmelerin ittifaka zarar vermediği görüşünü savunan İYİ Partili Özcan, kendisinin adaylığına başından beri tepki gösteren CHP İlçe Başkanı Ali Deveci’nin görevden alınışı hakkında yorumda bulunmadı.

“UYUŞMAZLIKLAR OLABİLİR”
İki partinin de ittifakı başarılı kılmak için çalışması gerektiğini ifade eden Özcan, “İttifak kurulup tesis edildi. Bunu başarılı kılmak için çalışmamız gerekiyor. Genel Merkezler bu birlikteliğin değerlendirmesini yapmışlar. Bize de alınan kararlara uygulamak düşüyor. Bazı uyuşmazlıklar olabilir. Üzerimize düşen her vazifeyi yerine getireceğiz” dedi.

“PARTİ İÇİ BİR KARAR”
Ali Deveci’nin görevden alınışının parti içi bir mesel olduğunu belirten Kürşat Engin Özcan, “Bu CHP’nin üst yapılanmasının aldığı bir karar. Parti içinde yönetimsel bir mesele. Bizim bir şey dememiz doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

“SORUNLARI AŞACAĞIZ”
Yaşanan uyuşmazlıklar nedeniyle oylarını arttıracağı için umutlanan Cumhur İttifakı kanadına da göndermede bulunan Özcan, “Karşı taraftan gelen söylemleri biliyoruz. Yeni yönetim ile oturup konuşacağız değerlendirmelerde bulunacağız. Sorunları aşacağız. Nazilli’yi birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-