Çocuğunu evde bırakıp swinger partisine gitti!

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’n bağlı Ahlak Büro amirliği ekipleri, Facebook’ta 30 yaşındaki Gönül G. ,şe 35 yaşındaki Ahmet G. isimli çiftin, tanıştıkları şahıslarla geceliği 500 ile 1500 TL fiyatlarla swinger adı verilen eş değiştirmeli fuhuş yaptıkları ihbarını değerlendirerek operasyon düzenledi.

reklam
07 Ekim 2016 0
reklam

Adama il emniyet müdürlüğüne bağlı Polis ekipleri savcılıktan alınan izinle çifti takibe başladı. Polis daha sonrada kendisi sosyal paylaşım sitesinden çifte arkadaşlık göndererek onlarla görüşmeye başladı. Yapılan görüşmenin ardından polis çift ile bin 500 lira karşılığında fuhuş yapmak için anlaştı. Çift polise bir otel adresi verdi. Polis adrese giderek beklemeye başladı.

123

Bir süre sonra Gönül G. otel odasına geldi. Polis genç kadının kocasını sordu. Genç kadın “Eşim size güvenirse daha sonraki partilere katılacak şimdi gelmeyecek” dedi. Bunun üzerine polis önceden seri numarası alınmış bin 500 lirayı kadına verdi. Daha sonrada kimliğini gösterip polis olduğunu söyledi. Bu sırada otelin dışında önlem alan polis genç kadını bekleyen kocasını otomobilin içinde yakaladı.
“KOCAM BENİ TATMİN EDEMİYOR”

Gönül G.’nin ifadesinde, “Eşimde erken boşalma problemi var, beni tatmin edemiyor. 2 yıl önce bu nedenle İpek-İlbey ismiyle Facebook’tan hesap açarak swinger çiftlerle görüşmeye başladık. Seansı 5 yüz ile bin 500 lira para almaya başladık. Maddi durumumuz da iyi değildi ben hem zevk alırım hem para kazanırım diye düşündüm.

Ben erkeklerle cinsel ilişkiye girerken eşim beni izlemekten zevk alıyor. Bir ara swinger operasyonu olduğunda korkup bir süre ara verdik ama sonra geri başladık” dediği öğrenildi. Ahmet G. ise ifadesinde, “Benim erken boşalma sorunum var bu nedenle swinger kararını eşimle birlikte aldık. Sosyal paylaşım sitesinde hesap açarak çiftlerle görüşmeye başladık” dediği iddia edildi.

Bu arada, polis çiftin evinde yaptığı aramada 4 yaşında bir kız çocuğu buldu. Kızın çiftin çocuğu olduğu, çift fuhuş yapmaya çıktığında 4 yaşındaki kız çocuğunu evde yalnız bıraktığı belirlendi. Polis bu durumu Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürlüğü’ne rapor etti. Genç kadın ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Ahmet G. adliyeye sevk edildi. Zanlı adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam