“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Karşıyaka maçı hazırlıklarına başlayan Nazilli Belediyespor’da teknik direktör Ahmet Yavuz, çok çalışarak karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini ifade etti.

27 Mart 2018 - 21:44 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-Nazilli Nazilli Belediyespor, Bandırmaspor yenilgisinin ardından Karşıyaka maçı hazırlıklarına başladı. Siyah beyazlılar, teknik direktör Ahmet Yavuz ve yardımcı antrenörleri gözetiminde yenileme antrenmanı yaptı. Sakatlıkları bulunan Abdulsamet Can, İlter Ayyıldız ve Görkem Bitin takımdan ayrı olarak kendileri için hazırlanan özel antrenman programıyla çalışmayı tamamladı.
“NAZİLLİ’NİN FERDİ GİBİ DAVRANIYORUM”
Maçı kazanmak için çok çalışacaklarını ifade eden Ahmet Yavuz, “Buraya geldiğim günden bu yana çalışıyorum ve bunu yapmaya devam edeceğim. Kimsenin göstermediği öz veriyi gösteriyorum. Ben Nazilli’nin bir ferdi gibi davranıyorum. Burada olduğum sürece bunu yapmaya devam edeceğim” dedi.
“BASKI SÜRESİNİ ARTTIRMALIYIZ”
Oyuncuların çalışmalarından ve isteğinden bir sıkıntısı olmadığını kaydeden Yavuz, “Maçlarda bölüm bölüm oynuyorlar ve rakibi gebertiyorlar. Bu bölümlerin süresini uzattıkları zaman kazanıyorlar. Uzatmadıkları zaman da sıkıntı yaşıyoruz. Bu maçta bu süreyi elimizden geldiğince uzun tutup galibiyetle ayrılmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam