Çok heyecanlandı Ak Parti’ye geçti!

Cumhuriyet Halk Partisi Köşk ilçe başkanlığı yapan, eski belediye başkan adayı Muharrem Deniz, partisinden istifa ederek Ak Parti’ye geçti. Deniz, “AK Parti Hükümetini ve belediyelerinin hizmet anlayışı beni heyecanlandırıyor” dedi.

reklam
28 Eylül 2016 0
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Köşk eski ilçe başkanı Muharrem Deniz, flaş bir karar alarak partisinden istifa etti ve Ak Parti’ye geçti.

123

Deniz’in rozeti AK Parti İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç ve BŞB Meclis Üyesi Alim Yavaş tarafından takıldı. Ak Parti katılım formunu imzalayan Muharrem Deniz CHP’deki heyecansızlığın ve bazı iç meselelerinin olduğunu belirterek “AK Parti Hükümetini ve belediyelerinin hizmet anlayışı beni heyecanlandırıyor” şeklinde konuştu.

CHP’nin ilçede önemli isimlerinden birini AK Parti saflarına kazandırmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Köşk İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, “Derdi hizmet olanın gönlü de AK Parti’de. Muharrem Deniz gibi şahsiyeti, kimliği ve duruşu ile saygıyı hak etmiş, değerli ve önemli bir ismin AK Parti’ye katılması gönül buluşmasından başka bir şey değildir. Hayırlı uğurlu olsun” sözlerini kaydetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam