Cumhur ittifakı meydanlara indi

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı meydanlara indi. İlk büyük kortej geniş bir katılımla Nazilli Belediye Meydanı’nda toplandı.

14 Mart 2019 - 11:03 0
reklam

Vedat Karaca / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Haluk Alıcık, esnaf ve sivil toplum kuruluşları ziyaretinden sonra, Cumhur İttifakı’na gönül verenlerle birlikte ilk kortej yürüyüşünü gerçekleştirdi.Nazilli Belediye Meydanı’ndan yoğun bir katılımla başlayan yürüyüşe MHP ve AK Parti ilçe yöneticileri ile ittifakın meclis üyesi adayları katıldı.

Başkan Alıcık, güzergah boyunca evlerden iş yerlerinden yoğun destek gördü. Kortej yürüyüşü ardından kısa bir konuşma yapan Alıcık tüm Nazilli halkına teşekkür etti.

Cumartesi günü daha yoğun bir katılımla tekrar yürüyeceklerini söyleyen Alıcık, asıl büyük yürüyüşün ise seçimden önceki cuma günü gerçekleşeceğini belirtti. Bu yürüyüşe 40 bin kişi ile yapmak istediklerini ekleyen Alıcık, rakiplerine asıl cevabı ise Nazilli halkının sandıkta vereceğini ekledi.

Cumhur ittifakı meydanlara indi31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı meydanlara indi. İlk büyük kortej geniş bir katılımla Nazilli Belediye Meydanı’nda toplandı.

Manşet Aydın paylaştı: 14 Mart 2019 Perşembe

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-