Da Vinci için imzalar atıldı

Kuşadası’ndaki Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı’nda açılacak olan Leonardo da Vinci müzesi için Tales Matematik Müzesi ile protokol anlaşması imzalandı. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, müzenin 2,5 ay boyunca açık kalacağını söyledi.

14 Haziran 2019 - 20:23 0
reklam

Oğuzhan Boysan/Manşet Aydın-KUŞADASI- Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı’nın ev sahipliği yapacağı “Leonardo da Vinci Müzesi’nin” protokol anlaşması imzalandı. Kuşadası Belediyesi’nde düzenlenen imza törenine Belediye Başkanı Ömer Günel, Başak Eğitim Hizmetleri Kurumu Koordinatörü Alp Ayaydın ile Başak Eğitim Hizmetleri Genel Direktörü Metin Akyol katıldı.

“HEYECAN VERİCİ”

Ömer Günel, müzenin Kuşadası’nın tanıtımı açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Leonardo da Vinci müzesine İzmir’in ardından ev sahipliği yapacak olmak Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kuşadası açısından heyecan verici. Müzenin hem Kuşadalı vatandaşlarımız hem de ilçemizi ziyaret eden turistler tarafından büyük ilgi göreceğine inanıyorum” dedi. Da vinci müzesi 21 Haziran–1 Eylül tarihleri arasında, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı’nda ziyaretçilerle buluşacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-