Dallıca’da artık kaza olmayacak

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sık sık kazaların yaşandığı Dallıca Mahallesi’ndeki yol sorununu sona erdirdi. Özcan, genişletilen yolda trafiğin de rahatlayacağını belirtti

17 Nisan 2019 - 12:14 0
reklam

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Dallıca Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde yıllardır süren yol sorununu çözüme kavuşturdu. Özcan, eski Dallıca yolu olarak bilinen ve Ordu Caddesi’ni Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ne bağlayan alanda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol çalışmalarını inceledi. Sık sık kazaların yaşandığı yolda genişletme çalışması yaptıklarını belirten Başkan Özcan, “Biz Nazillimiz’in sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların hepsini çözmek için vazifeye geldik. Mevcut yolumuzda 30 metrelik beton ihata duvarı yapım çalışmalarımız sürüyor. Olası kazaların yaşanmaması ve trafiğin rahatlaması için yolumuzda genişletme çalışması yaptık” dedi.

BELEDİYE İMKANLARI İLE YAPILIYOR
Özcan şöyle devam etti: “Nazillimiz’de yaşayan vatandaşlarımızın uzun yıllar sorun yaşadığı yolda bundan sonra trafik akışı daha rahat sağlanacak. 6 metre genişliğindeki yolumuzu yaklaşık olarak 8 buçuk metreye çıkardık. İhata duvarının tamamlanmasının ardından çalışmalarımız bitecek” dedi. Söz konusu çalışmaların tamamen belediye imkanlarıyla yapıldığını söyleyen Başkan Özcan, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda yol bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarının devam edeceğini vurguladı. Başkan Özcan’a incelemeleri esnasında Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu, Başkan Vekili Soner Yelkovan, İyi Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ve Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur eşlik etti. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-