Defalarca Bıçaklanarak Öldürüldü

İstanbul’da kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. Evinde kanlar içinde bulundu Ümraniye’de genç bir kadın, evinde kanlar içinde bulundu. Genç kadının defalarca bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi.

reklam
16 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Olay, Ümraniye Site Mahallesi Adıvar sokakta dün akşam 21.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, arkadaşları Zeynep Nalbant’tan 2 gündür haber alamıyordu. Kadının evine giden arkadaşları daire girişinde kan olduğunu fark etti ve durumu polis ekiplerine haber verdi. Çilingir yardımıyla daireye giren ekipler, korkunç manzara ile karşılaştı. Genç kadının kanlar içinde ve çıplak halde yerde yatıyordu. Cesedi bulan ekipler ilk incelemede kadının defalarca bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti. Savcı incelemesinin ardından Zeynep Nalbant’ın cesedi Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’ne bağlı cenaze aracıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ekipleri olayın failini yakalamak için geniş çaplı ü soruşturma başlattı. Cinayetin işlendiği yere yakın MOBESE ve güvenlik kameraları incelemeye alındı.

BİNA SAKİNİ OLAYI ANLATTI

Cinayetin yaşandığı apartmanda oturan bir kişi yaşanan olayla ilgili şöyle konuştu: “Dün akşam geldiler, zile bastılar arkadaşlarına ulaşamadıklarını söylediler. Sonra geri gittiler. Diğer gün geldiğimizde kapının önünde kan vardı. O gün akşamüzeri arkadaşı geldi. Arkadaşına ulaşamadığını söyledi. Polise haber verildi. Sonra polis geldi, çilingir yardımıyla içeri girdiler ve cinayeti gördüler. Memur arkadaşlar parmak izi alırken, kadının her tarafı kan içindeydi. Çıplaktı. 3 ay önce taşındılar. Kaç kişi olduklarını bilmiyorum. Kim olduklarını bilmiyoruz. Zaten yeni taşındılar. Sorun yaşanıyordu. Önceden de alacak verecek kavgası olmuştu aralarında. “dedi.

1686128

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam