Destekleri Yesinler

Aydın BŞB’nin “çiftçiye destek için erik aldık” haberini değerlendiren bazı vatandaşlar: “14 Mayıs çiftçiler gününe de denk gelmiş. On numara reklam olmuş. Aferin BŞB’ye. Reklam tam da Özlem Başkan’ın işi. Aydın’ın altyapı eksiği, yol, jeotermal kirliliği, fahiş su parası gibi sorunları yok sanki de Özlem Başkan erik dağıtmış onu konuşuyoruz. Fakat Başkan dikkat etsin erik dalı gevrektir. Eller ne derlerse desinler, destekleri yesinler”

14 Mayıs 2018 - 15:46 0
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi bazı erik üreticilerinin mahsulünü satın aldı. Aydın BŞB’den yapılan açıklamaya göre; girdi maliyetleri çok yükseldiği için erikten para kazanamadıklarını söyleyen çiftçiler, zor durumda kaldıklarını belirterek, Aydın Büyükşehir Belediyesine başvurdu. Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi erik üreticisine kucak açarak, tonlarca eriği tarlada satın aldı.

REKLAM KOKAN HAREKETLER

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ‘çiftçiye destek projesi’ adı altında geçtiğimiz yıllarda üreticilerin patates, portakal ve narını almıştı. Çerçioğlu çiftçiye kuru yonca da dağıtmış, bu eylemi, Aydın eski Milletvekili ve HAYKOOP Genel Başkanı Ahmet Ertürk tarafından “Başkan çiftçiyle dalga mı geçiyor? 5 balya yoncayla değirmen dönmez. Seçime yönelik hareketler bunlar, reklam kokan hareketler. Gerçekçi bulmuyorum” demişti.

DESTEKLERİ YESİNLER

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin “çiftçiye destek için erik aldık” haberini değerlendiren bazı vatandaşlar ise, “14 Mayıs çiftçiler gününe de denk gelmiş. On numara reklam olmuş. Aferin BŞB’ye. Reklamda üstüne yok. 2017 bütçesinin 5’te birini yani 1 milyarı reklama harcamamış mıydı zaten? Reklam tam da Özlem Başkan’ın işi. Aydın’ın altyapı eksiği, yol, jeotermal kirliliği, fahiş su parası gibi sorunları yok sanki de biz Özlem Başkan erik dağıtmış onu konuşuyoruz. Fakat Başkan dikkat etsin erik dalı gevrektir. Eller ne derlerse desinler, destekleri yesinler” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort