Desteklerimiz devam edecek!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Kent Konseyi’ni makamında ağırladı.

15 Şubat 2017 - 18:31 1
reklam

Yağmur Aşık/ Aydın Haber Ajansı/ NAZİLLİ- Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Kent Konseyi Başkanı Bülent Burmaoğlu ve meclis başkanları ile makamında bir araya geldi.

Konseyde görev alanların Alıcık ile tanıştığı toplantıda konuşan Kent Konseyi Başkanı Bülent Burmaoğlu, “Arkadaşlar grupları oluşturduktan sonra çok güzel projeler ürettiler. Bu projelere en büyük desteğin sizden geleceğine eminiz.” dedi.

Başkan Alıcık ise konseye verdiği desteklerin bundan sonra da devam edeceğini belirterek, yapılan hayır işlerinin öncelikli hedefleri arasında olduğunu belirtti.

Nazilli’yi sevmenin herkesi kucaklamak ve tüm kesime hizmet etmekten geçtiğini ifade eden Başkan Alıcık. “Bir takımı tutmak, bir siyasi partinin üyesi olmak ile Nazilli’ye hizmet etmek çok farklı. Ortak değerlerimiz var.” şeklinde konuştu.

“İnsanlar kızlarını verecekleri ya da oğlanlarını evlendirecekleri zaman bile sorup soruşturuyorlar” diyen Alıcık, Nazilli için yapılan ya da yapılması planlanan hizmetlerde kararların ortak alınması gerektiğinin önemini belirtti.

Aydın’da çokça gündeme gelen hava alanı konusuna değinen Alıcık, “Doğuda hava alanı olmayan yer yok” diyerek bu konuda bir kez daha sitem etti.

Ardından Kent Konseyi’nin taleplerini dinleyen ve her konuda desteklerini sürdüreceğini ifade eden Alıcık, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

QWER TYUI

Cumhuriyet,n Belediyesi
Cumhur,yet,n Belediye Baskanı
Arkasındaki duvara astığı Osmanlı Amblemi
Ne kadar da yakısmıs

reklam

reklam

reklam