Deveci, “Her gün büyüyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, sosyal medyada çıkan dedikodular üzerine açıklama yaptı. Asparas haberlere gülüp geçtiğini söyleyen Deveci, “Bırakın istifaları her gün büyüyoruz, gündemi değiştirmeye çalışmayın” dedi.

reklam
24 Ekim 2016 0
reklam

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli’de bir gazetecinin sosyal medya hesabından “CHP Nazilli’de istifalar başladı” şeklindeki paylaşıma cevap birinci ağızdan geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki yaşanan değişimleri unutturulmaya çalışıldığını ve kamuoyunun yanlış yönlendirilmek istendiğini iddia etti.
dsc_8054-kopya
İSTİFA SÖZ KONUSU DEĞİL!
İlçe başkanı Ali Deveci, “Asparagas haberlere gülüp geçiyorum. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli örgütünde bırakın istifaları her geçen gün üyesi daha da artıyor. Nazilli’de faaliyet gösteren diğer iki partideki istifaları unutturup gündemi değiştirmek için bunu yapıp kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalışıyorlar. Üyelerimizin ya da yöneticilerimizin istifaları gibi bir şey söz konusu değil. Bunu yapanları kınıyorum. Bu takım işleri basın-yayın ahlakıyla da bağdaştıramıyorum. Yazıp çizen arkadaşların gelip önce ilçe başkanı olarak benimle görüşmesi gerekiyor. Biz her şeyi açık yüreklilikle anlatırdık.
Biliyorsunuz Ak Parti kendi içerisinde bir takım değişiklikler yapıyor. 15 Temmuz’u kapsayacak şekilde adına FETÖ demeseler de bir operasyon gerçekleştiriyorlar. Oradaki rahatsızlıkları biliyoruz, fakat partinin kendi içinde bir sorun olduğu için müdahale etmek istemiyoruz. Ama orada sorunların olduğu açıkça belli.” dedi.

SEÇİMLE GELENLER SEÇİMLE GİTMELİ
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın görevden alınmasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Deveci, “Milliyetçi Hareket Partisi’ne gelince, bulunduğu her ortamda milliyetçilikten dem vuran Sayın Devlet Bahçeli gece operasyonuyla 10 tane ilçe yöneticisini görevden alıyor. Bunun demokrasiyle bağdaşan bir yönünün olmadığını ifade etmek istiyorum. Biz kendi işimize bakıyoruz. Biz seçimle gelenlerin seçimle gitmesi gerektiğine inananlardanız.” şeklinde konuştu.


ÇERÇİOĞLU DEMEK YATIRIM DEMEK

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin birçok ilçede önemli projelere imza attığını vurgulayan CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, Hürriyet Caddesi’nde başlayan sıcak asfalt çalışmalarının Atatürk Bulvarı’nda devam edeceğini söyledi. Özlem Çerçioğlu’nun Nazilli’de planlı, programlı bir şekilde hizmet sunduğunu ifade eden Deveci, “Herkes öncelikle şunu kabul etmeli. Aydın’da Özlem Çerçioğlu büyük yatırımlara imza atıyor. Bunların bir parçası da Nazilli’de. Özlem Çerçioğlu sosyal belediyeciliği en iyi uygulayan belediye başkanıdır. Yatırımlarını bir plan, program doğrultusunda yapmaya devam ediyor. Aydın’ın ilçelerinde yaptığı yatırımlar ortada. Sıra da Nazilli’ye gelmiş durumda. Ana hatlardaki ulaşım ağımızı zenginleştirmek için çalışmalar yapıyor. Bozyurt’da Nazilli’ye hitap edebilecek büyük bir şantiye oluşturduk. Özlem Çerçioğlu demek yatırım demek. Özlem Çerçioğlu demek sosyal belediyecilik demek. Özlem Çerçioğlu demek kültüre önem veren bir başkan demek. Yani bunu seçimlerde de kanıtlamıştır. Kendisine hedef koyuyor. Söyleyecek sözü olanlar çıkıp açık yüreklilikle Çerçioğlu’nun karşısında konuşmalıdır. Tamamen mahalle dedikodusu olmaktan öteye gidemeyecek haberler yapılmaktadır.
Gündemde Özlem Çerçioğlu konuşuluyor. Türkiye’nin birçok noktasında Çerçioğlu’nun başarısı konuşuluyor. Hem eğitim hem sağlık alanında Aydın’ın ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışıyor. Biz örgüt olarak da sayın başkanın arkasındayız. Nazilli’de yaşanan sıkıntıları kendisine iletiyoruz. Bize iletilip çözüme kavuşmayan herhangi bir şey olmadı. Bunu görmek örgüt olarak bizi mutlu ediyor.” şeklinde konuştu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam