Deveci kapıyı kapattı

İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ın Nazilli Belediye Başkanlığı için CHP’den aday gösterileceği söylentilerine CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci sert çıktı.

07 Ocak 2019 - 13:22 2
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ- İYİ Parti’li Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan için siyasi kulislerde ve Nazilli kamuoyunda “CHP’den aday gösterileceği” iddiası gündeme geldi. İYİ Parti’ye destek vermeyeceklerini her fırsatta dile getiren CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, bu iddialara sert cevap verdi. Deveci, “Kürşat Engin Özcan kendine göre açıklama yapıyor” dedi.

“GEREKEN MESAJI VERDİM”
Seçime kendi adaylarıyla gireceklerini yineleyen Deveci, “Kürşat Engin Özcan kendi penceresinden bakıyor. Biz kendi adaylarımızla çıkmak istiyoruz. Gereken mesajları verdiğime inanıyorum. Pazarlık devam ediyor. milletvekillerimiz ve genel başkan yardımcılarımız görüşmelerini sürdürüyor. 16 Ocak’ta toplanacak parti meclisinin ardından bazı şeyler netleşmeye başlar. Parti meclisinden geçmeden yazılan çizilene kimse itibar etmesin” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

atila

GENEL MERKEZ DE PAZARLIKLAR OLUR ANKARA MERKEZ UYAR ONU HERKES

EFEKAN OZAN

NAZİLLİ’DE YEREL SEÇİM ÖNCESİ SERT ESEN CHP RÜZGARININ DAHA ILIMLI DAHA YAPICI DAHA SAKİN VE SAĞDUYULU BİR YAKLAŞIM SERGİLEMESİNİ DİLİYORUM…ANKARA AYDIN İZMİR GİBİ YERLERDE İYİ PARTİLİ SAADET PARTİLİ HATTA BBP’Lİ SEÇMENLER CHP’Yİ DESTEKLERKEN NAZİLLİ’DE İYİ PARTİYİ DESTEKLEMEYİZ DİYEREK BİR KAŞIK SUDA KIYAMET KOPARMANIN ANLAMI YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM…

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-