Didim Belediye’de baklava dopingi

Didim Belediyespor’da Pazar günü oynanacak Çine Madranspor maçı öncesi baklava süprizi yapıldı. Yönetici Özer Çınar’ın getirdiği baklavayı Hoca Emin Toplu sporcularına kendisi dağıttı.

reklam
24 Eylül 2016 0
reklam

DİDİM BELEDİYESPORA BAKLAVALI MORAL TAKVİYESİ (HÜSEYİN ÇALIŞKAN/AYDIN-İHA)

Didim Belediyespor’da yönetici Özer Çınar’dan baklava sürprizi yapıldı. Pazar günü oynanacak olan çine Madranspor maçı öncesi yapılan bu jest, oyuncular için büyük moral kaynağı oldu.
Hafta sonunda oynanacak BAL 8. Grup maçının Çine Stadyumu’nu suni çim saha olmasından dolayı antrenmanını Didim Atatürk Stadyumu yanındaki halı sahada yapan ekip maç için hafta boyunca sürdürdüğü çift antrenmanı dünden itibaren tek düşürdü. Antrenmanı kondisyon ve taktik antrenmanı şeklinde sürdüren takımın yeni oyuncularla çıkacağı ilk maç öncesinde oldukça heyecanlı oldukları görüldü.
Didim Belediyespor takımı oyuncuları kadar teknik patronluğa getirilen Emin Toplu’da geçtiğimiz hafta içinde takımın eksik gördüğü yerlere önerilerde bulunmuş ve yeni transferlerle desteklenmişti.
Didim Belediyespor kafilesi 25 Eylül Pazar günü saat 15.00’da başlayacak karşılaşma için maç saatinde Çine’de olacak şekilde Didim’den ayrılacak.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam