Didim’e Serbest Turizm Bölgesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Didim Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti. Savaş Didim’e kurulması planlanan Serbest Turizm Bölgesi hazırlıkları ile ilgili bilgi aldı.

reklam
19 Haziran 2016 0
reklam

Kaymakamlık ziyaretinde Milletvekili Savaş’a AK Parti İlçe Başkanı Cenk Ünlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Seda Sarıbaş, İlçe yöneticileri ile belediye meclis üyeleri eşlik etti. Ziyarette Kaymakam Yönden, Savaş’a el yapımı çini Didim Kaymakamlık şilti verdi.

dsfdsf

Kaymakam İskender Yönden Savaş’ın MKYK’ya seçilmesini de tebrik etti ve planlanan Turizm Serbest Bölgesi ile ilgili çalışmalarda kendilerine destek verdiği için teşekkür etti.

tren

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş Serbest Turizm Bölgesi projesinin kendisinin Belediye başkan adayşığında dile getirdiğini belirterek Didim için çok güzel bir proje olduğuna vurgu yaptı. Dünyada 2. Serbest Turizm bölgesi olacağına dikkat çeken Savaş, sözlerine şöyle devam etti. “Proje zaman alacak proje sayın bakanımız Nihat bey’e de bu konuyu biliyor ve inşallah gerçekleştiririz. Aydın ve Didim ekonomisi için güzel; istihdam anlamında ekonomik anlamda canlılık oluşturacak. Şu an çok ham, bakanımız Veysel bey’in bu bölgeye projeyi uygulaması noktasındaki talimatı çok önemli; başlangıç önemli bu başlangıcı burada yapacağız. Bakanlıkta müsteşar arkadaşımız görevlendirildi. İnşallah bu bölge daha iyi olacak”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam