Didim’e ünlü yağmuru!

Aydın’ın Didim ilçesinde CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen’in oğlu Burak Öymen, Çek model Tereza Maxova ile dünya evine girdi. Victoria’s Secret meleklerinden Karolina Kurkova ve Eva Herzigova da çiftin düğününe katıldı.

reklam
08 Ekim 2016 0
reklam

123
Merkezi Kazakistan olan Capital Partners’ın kurucu ortaklarından Burak Öymen, Bodrum ile Didim Akbük arasındaki Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya’da yıllardır birlikte yaşadığı, çocuklarının annesi ünlü Çek model Tereza Maxova ile dünya evine girdi.

Çiftin kına gecesi ve düğününe, dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın meleklerinden Karolina Kurkova ve arkadaşı Eva Herzigova ile dünyaca ünlü İtalyan modacı Roberto Cavalli’nin eşi Eva Cavalli de katıldı.

1234

Türk geleneklerine göre yapılan törende gelin Maxova, atla damat evine getirildi. Yüzü al yazmayla örtülen ve bindallı giyen gelinin nedimeleri ise Çek modelin meslektaşları olan Kurkova ile Herzigova oldu.

Düğünde misafirlere közde pişirilen Türk kahvesi ve gözleme ikram edildi. Konuklar sahneye çıkan dansözle gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

 

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam