“Didim’in Misafirleri” okuyucuyla buluştu

Didim’de 14’üncüsü düzenlenecek Altınkum Yazarlar Festivali’nin hazırlıkları başladı. Organizatör Hayri Kandemir, festival lansmanı kapsamında ilk kitabı ‘Didim’in Misafirleri’ kitabını okurla buluşturdu.

reklam
27 Temmuz 2018 - 13:34 0
reklam
reklam

reklam

Oktay ÇİFTÇİ/Manşet Aydın-DİDİM- Didim, 14’üncü Altınkum Yazarlar Festivali’nin hazırlıkları başladı. 1 -15
Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin tanıtımı Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın da katıldığı kitap lansmanıyla gerçekleşti. Bu kapsamnda festivalin organizatörü Hayri Kandemir’in ilk kitabı “Didim’in misafirleri” okurlarıyla buluştu.

Etkinlikte konuşan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Etkinliğin başladığı dönemden itibaren her yıl artan bir ilgiyle karşılaştık. Bu sene de Türkiye’nin en değerli yazarları ve şairleri, ilçemizde misafirimiz olacak. Festivale giderek artan ilgiden mutluyum. Türkiye’nin birçok yerinde bu tip organizasyonlar yapılıyor ve ilgi görüyor. Bu da bizim halkımızın sanata ve sanatçıya ne kadar duyarlı ile hassas olduğunu gösteriyor” dedi.
Yerel yazarların sayısını bu yıl biraz daha arttırdıklarını söyleyen Atabay, ulusal ve uluslar arası yazarların halkla buluşacağı etkinliğe 1 Ağustos’dan itibaren herkesi davet etti.

 

reklam

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

bozdogan

ak parti

reklam

reklam

reklam

reklam