Didimli gençlerden Hüseyin Kağıt Konseri

20 Ağustos 2018 - 13:53 0
reklam

Ankara müziğinin güçlü isimlerinden Hüseyin Kağıt, Didimli gençlerin sponsorluğunda yardıma muhtaç aileler için sahne aldı

Didim’de ismini vermek istemeyen bir grup gencin sponsorluğunda Hüseyin Kağıt konseri düzenledi. Elde edilen gelirin muhtaç ailelere dağıtılacağı konsere Didim iş camiasından isimler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Didim’de bir kır düğün solunu bahçesinde gerçekleştirilen konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Konser esnasında bahçe tamamen dolarken Ankaralı sanatçı hayranlarının öz çekim taleplerini de çeşitli pozlar vererek geri çevirmedi.
Hüseyin Kağıt, hüzünlü şarkılarının yanı sıra seslendirdiği hareketli parçalarda zaman zaman eline aldığı kaşıklarla orkestraya eşlik ederek alandaki coşkuyu daha da artırdı. Alandakiler Kağıt’ın seslendirdiği hareketli şarkılar eşliğinde dans edip göbek atıp gecenin tadını çıkardı.

“SAĞ ELİN VERDİĞİNİ SOL EL BİLMEMELİ”
Konseri düzenleyen ve isimlerinin verilmesini istemeyen Didimli gençler elde ettikleri geliri yoksul ailelere dağıtacaklarını belirterek, konsere gösterilen yoğun ilgiden mutlu olduklarını dile getirdi. “İbadetin gizli olanı makuldür” diyen gençler Peygamber efendimizin “Sağ elin verdiğini sol el bilmemeli” hadisini hatırlatarak isimlerini açıklamak istemediklerini belirtti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-