Dilmen’den tarihi ayar!

Nazilli Belediyespor’da bir ilk yaşandı. Kulüp idarecilerinden Murat Dilmen’in sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım büyük ses getirdi. Nazilli Belediyespor’un kimsenin çiftliği olmadığını vurgulayan Dilmen, “zenginim diye kimse egosunu tatmin etmeye kalkmasın” uyasında bulundu.

reklam
23 Eylül 2016 0
reklam

123

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’da tesislerden sorumlu idareci Murat Dilmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, spor kamuoyunu sarsacak ifadeler kullandı. İsim vermeden kulüp içinde bazı yöneticilerin maddi güçlerini kullandığı ve bu sayede nüfuz elde ettiği imasında bulunan Dilmen, siyah beyazlı camianın kimsenin malı olmadığına vurgu yaptı. Paylaşımında ayrıca kulüp içinde yaşanan gruplaşmaya dikkat çeken Murat Dilmen, muhtemel yol ayrımının sinyallerini vererek şu ifadeleri kullandı; “Kimsenin de zenginim diye egosunu tatmin edeceği bir kurum hiç değil Büyük balık küçük balığı hep yutmuştur ama küçük balıklarda büyük balıklar gibi düzen kurmuşlar ama yok öyle o onun adamı bu onun adamı bana bir şey olmaz kimse demesin yarın kimin ne olacağı belli olmaz, kapının önüne konuvermişsin.”

y1

HUZUR MESAJI VERDİ!
Paylaşımı sosyal medyada birçok beğeni ve yorum alan Murat Dilmen, siyah beyazlı camianın bir an önce huzura kavuşması gerektiğini belirterek yazısına şu sözlerle devam etti; “Nazillispor ne benim ne onun ne bunun kimsenin tapulu malı değil. Bu kulübün kaptanlığına, menajerliğine, hocalığına kadar onurla hizmet ettim. Kulübü menfaat kapısı çiftlik sanıp birçok şeye tenezzül eden birileri hiç olmadım, kıçı kırık işlerle uğraşmayın yakışmıyor. Kulüpteki kendini bir b.k zannedip zarar verenleri temizleyin, huzur gelsin bir de uğraşacağınız insana dikkat edin. Kulübe zarar veren dedikoducu ahlaksızlarla uğraşın. Kulüpte görev yapmış birisi ‘nasıl yaptığını da çok iyi biliyorum’ beni çıkarmış çokta sevindim o insanlarla zaten işim olmaz. O da zannetmesin ki sevgiden, sadece saygı duymuştum. Çünkü çok iyi tanımıyordum şimdi o saygıyı da hak etmiyor. Zaten selam bile değmez yine de yerinde sağ olsun. İşleri güçleri rast gitsin”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam