Dövizini bozdurana düğün çekimi ve fotoğraf bedava

Aydın’da fotoğrafçılık yapan Muzaffer Küçük, döviz kampanyasına katıldı. Küçük, 1000 dolar veya eurosunu bozdurana düğün çekimi, 200 bozdurana da vesikalık fotoğraf hediye ediyor.

16 Ağustos 2018 - 10:18 0
reklam

İncirliova ilçesinde  fotoğrafçı, Muzaffer Küçük, yükselen döviz kuruna karşı yürütülen kampanyaya katıldı. 1000 dolar veya euro bozdurup, makbuzunu getirene düğün, sünnet ve nişan eğlencelerinin video çekimlerini ücretsiz çekme sözü veren Küçük, 200 ‘lük döviz bozdurana ise 12 vesikalık fotoğraf hediye ediyor.
Ülke için herkesi duyarlı olmaya ve Türk lirası kullanmaya çağıran Muzaffer Küçük, “Devletimin ve milletimin yanındayım. 28 yıldan beri fotoğrafçılık yapıyorum. Böyle bir durumla karşılaşmadım. Dolar kuru eski seviyesine gelene kadar başlattığım kampanya tüm vatandaşlarımız için geçerlidir. Her vatandaş dolarını ve eurosunu bozdursun; gelsin, çekim bizden hediye.” diye konuştu.
Kampanyaya başladığı 3 gün içinde 2 kişinin yararlandığını ifade eden Küçük, “Kampanya dahilinde bir sünnet eğlencesi çekimini ve vesikalık fotoğraf hediyesini verdim.” dedi.
VESİKALIK FOTOĞRAFI KAPTI
260 euro bozdurarak, getirdiği makbuzla vesikalık fotoğraf çektiren Hatice Şandırlı da Şandırlı, “Tatile geldiğim Türkiye’de dövizin çok yüksek olduğunu öğrendim. 260 euro nakdim vardı, onu bozdurdum. Kampanyaya katılarak, vesikalık fotoğraf hediyesini aldım. Her vatandaş bu kampanyayı desteklemeli” dedi. (DHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-