“Dünya Tatlısı”ndan sevindirici haber

Geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum kalan ve zor günler geçiren Zerrin Özer, sevindiren açıklama geldi. Özer, uzun bir aradan sonra ilk adımlarını attı.

reklam
15 Haziran 2016 0
reklam
reklam

TRT Müzik’te program yapan ünlü sanatçı Zerrin Özer, program sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“İlk Defa Ayakta Şarkı Söyledim”

Özer, şunları söyledi: “Fizik tedavi görmeye başladım, daha iyiyim. Bugün ilk defa ayakta şarkı söyledim; Bu mutluluğu tarif edemem. İlk zamanlarda kendimi zorlayıp ayağa kalkıp yürümek istedim. O sırada ayak parmaklarımı kırdım. Bu durum beni daha da zorladı.”

zerrin-ozer-uzun-bir-aradan-sonra-ilk-adimlarini-atti-54477-7g

“Hayranlarım Motive Etti”

Sevenlerinin ve hayranlarının desteğinin iyileşmesinde etkili olduğunu da söyleyen Özer, “Öylesine güzel mesajlar aldım ki, bunlar beni motive etti” dedi. Konser vermeyi çok özlediğini de belirten Zerrin Özer, sözlerine şöyle devam etti: “Bayram sonrası kendimi konserlere vereceğim. Önümüzdeki hafta stüdyoya giriyoruz. Ağustos’ta dört şarkılık bir single çıkarmayı planlıyorum. İlk kez açıklıyorum; albümümde vefatından sonra tanıdığım ve sesine hayran olduğum Azer Bülbül’ün şarkılarını okuyacağım. Arabesk okurken hakkını vermek lazım; yaşanmışlık lazım, ruh lazım. Arabesk yaparsam kralını yaparım.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam