Efe’den 2 takviye daha

Aydınspor 1923, kadrosunu 2 oyuncuyla güçlendirdi. Siyah beyazlılar Alanyaspr’dan Reşo Akın ve Giresunspor’dan Süleyman Özdamar’ı renklerine bağladı.

reklam
24 Ağustos 2016 0
reklam

123

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Aydınspor 1923, kadrosuna bir orta saha birde defans olmak üzere 2 oyuncu daha takviye etti. Siyah beyazlılar, Alanyaspor’dan 1996 doğumlu Reşo Akın ve Giresunspor’dan Süleyman Özdamar ile anlaşmaya vardı. Efe, genç orta saha oyuncusu Reşo Akın’ı 1 yıllığına kiralarken defans oyuncusu Süleyman Özdamar ile de 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

 

REŞO AKIN’I TANIYALIM

1996 doğumlu orta saha oyuncusu Reşo Akın, futbola Anadolu 19 Mayısspor’da başladı. Alanyaspor’da profesyonelliğe geçiş yapan genç oyuncu geçtiğimiz sezon Körfez İskenderunspor’da forma giydi.

 

SÜLEYMAN ÖZDAMAR’I TANIYALIM

Giresunspor’dan transfer edilen Süleyman Özdamar futbola Altay altyapısında başladı. Siyah beyazlılarda profesyonel olan Özdamar, daha sonra Gaziantepspor’a transfer oldu. Bozöyükspor, Gölcükspor, Giresunspor formaları giyen defans oyuncusu geçtiğimiz sezonu Bayrampaşa’da kiralık olarak geçirdi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam