EFELER İÇİN SÜRPRİZ ADAY

İşte o sürpriz isim…

06 Eylül 2018 - 16:01 0
reklam

Kudret Can/Manşet Aydın-EFELER CHP‘li Meclis üyesi Sümran Ünal Efeler Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Ünal: “Tüm gayretimiz,halk odaklı yatırımların hayat bulduğu bir belediyecilik anlayışı olacaktır” dedi.

Yerel seçimler için partilerin aday adayları belirlenmeye başlandı. CHP’li Meclis üyesi Sümran Ünal’da yaptığı açıklamada Efeler Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
GELECEK ADINA SON KALEMİZ CHP
“Efeler için hep birlikte sloganı ile yola çıkıyoruz” diyen Ünal açıklamasında şunları söyledi: “Ülke olarak dış politikadan, ekonomiye, eğitimden, demokratik hak ve özgürlüklere kadar hepimizi kaygılandıran bir dönem yaşıyoruz. Hiç şüphe yok ki, bu süreçte umudun adı yine Cumhuriyet Halk Partisidir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetimiz ile birlikte en önemli iki eserinden birisi olarak ifade ettiği Cumhuriyet Halk Partisi gelecek adına umudumuz, son kalemizdir. Çağdaş bir Türkiye, Çağdaş bir Efeler hedefi ile mensubu olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden Efeler Belediye Başkanı aday adaylığımı kamuoyu ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.”
EFELER’İN SIKINTILARINI BİLİYORUM
Meclis üyesi olarak Efeler ilçesinin sıkıntılarını çok bildiğini belirten Ünal “Örgütümüzle, gençlerimizle, kadınlarımız ve tüm emekçilerimizle dayanışma içinde bir yol yürüyeceğimizden hiç kuşkum yok. Efeler ilçemizi, İzmir ve Denizli arasındaki ekonomik ve sosyokültürel sıkışmışlıktan kurtaracak bir belediyecilik anlayışı ile proje üretme ve bu projeleri hayata geçirme zorunluluğumuz olduğu açıktır. Tüm gayretimiz ekonomik yatırımlarında hesap verebilen, yönetsel katılımcılığın en üst seviyede olduğu, halk odaklı yatırımların hayat bulduğu bir belediyecilik anlayışı olacaktır” ifadelerini kullandı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-