EGEİSFED’de 2 Aydınlı göreve başladı

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu 7 Nisan Cumartesi günü Balıkesir Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Kongrede Aydın İş Güvenliği Uzmanları Derneği’nden Anıl Pehlivan ve Ayça Güzel yeni yönetimde görev aldı.

13 Nisan 2018 - 12:32 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER- Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu (EGEİSFED) 1. Olağan Genel Kurulu Balıkesir’de gerçekleştirildi. Aydın’dan Anıl Pehlivan ve Ayça Güzel yeni yönetimde görev aldı.
Genel Kurulda konuşma yapan EGEİSFED Başkanı Mahmut Çamlı, “Ege bölgesinde faaliyet gösteren İş Sağlığı ve Güvenliği dernekleri olarak, kuruluş amacımız İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının desteklenmesi, yasal düzenlemelerin geliştirilmesi, sadeleştirilmesi ve bu alanda çalışanların ihtiyaç duydukları birlik, beraberlik ve kişisel gelişimlerinin sağlanması.

Kongreden itibaren federasyon olarak daha güçlü ve daha etkin olmak, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı çalışmalarına destek vermek, İSG kültürünün yaygınlaştırılması için kurum ve kuruluşlarla işbirliği sağlayacağız” dedi.

“FEDERASYON OLARAK BÜYÜK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”
Aydın ilini temsilen Federasyon Başkan Yardımcılığını yürüten Anıl Pehlivan ise yaptığı konuşmada “Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu başta iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri, sektör ve çalışanlar adına çok önemli bir adımdır. Bunda sonra ki süreç de Federasyon olarak büyük projelere imza atacağız” dedi.
Tek liste ile gerçekleştirilen seçimlerde Mahmut Çamlı başkan seçilirken, Aydın’dan Anıl Pehlivan ve Ayça Güzel, Manisa’dan Nuran Sarı, İzmir’den Oktay Ergeç, Antalya’dan Hakan Gökçimen, Uşak’tan İbrahim Ethem Karahan, Balıkesir’den Ömer Temiz ve Muğla’dan Özkan Bozkurt yönetim listesinde yer aldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam