Egzoz sesleri ilçeyi yıktı!

Aydın’ın Yenipazar ilçesinde yapılan sünnet eğlencesine motorcular damga vurdu. Davul zurna yerine ilçe egzoz sesleri ile inledi. Nihal ve Gökhan Elgün’ün oğulları Gölhan Elgün’ün sünnet töreni Yenipazar kapalı pazar yerinde yapıldı.

reklam
29 Ağustos 2016 0
reklam

123

Hüseyin Kuyucaklıoğlu / Aydın Haber Ajansı-Yenipazar- Yenipazar’da yapılan sünnet eğlencesi, ilginç anlara sahne oldu. Mevlit bitince her sünnet çocuğunun istediği gibi konvoy halinde sünnet çocuğu gezdirildi. Çevre sakinleri kısa bir süre gelen seslere anlam veremedi. Ancak gerçek sonradan anlaşıldı. Motor tutkunu olan baba Gökhan’ın oğlu Gölhan’da at, araba yerine racing adı verilen, hız motoru ile gezmeyi tercih etti. Yenipazar’ın diğer motor tutkunları da gezmeye katıldı. 15 motor kareografi yaparak görsel şölen oluşturdu.  Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından, Halikarnas Motor Sporları Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 1’inci ayak yarışlarında 3. Olan Yenipazarlı Mert Pehlivanoğlu da motor tutkunlarının içerisindeydi.

EGSOZ SESİNDEN DAVUL SESİ GELMEDİ.

Sünnet çocuğu ilçede gezdirilirken verilen egsoz sesleri, davul ve klarnet sesini solladı. 15 motorun çıkardığı egsoz sesleri Yenipazar mahallerinde ortalığı yıktı. Çevre sakinleri tarafından büyük alkış alan motor tutkunlarına, motorcu baba Gökhan Elgün’de teşekkür etti.

1234

DAVETİYE DE MOTORLU

Davetiye için fotoğraf çekiminde babasının motorunun üstünde bulunan Gölhan, motora ve Beşiktaş sevgisini davetiyede gösterdi. Davetiyesinin bir köşesinde Beşiktaş logosu da olmasını istedi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam