Buharkent’te aşk cinneti!

Aydın’ın Buharkent ilçesinde cinnet geçirerek sevgilisini bıçaklayan 36 yaşındaki Mesut D.’nin Menderes Nehrinde intihar ettiği iddiaları ekipleri harekete geçirdi. Dün geceden bu yana başlatılan arama çalışmalarında herhangi bir ize rastlanmazken, soruşturmayı derinleştiren Buharkent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, ilginç sonuçlara ulaştı.

reklam
14 Temmuz 2016 0
reklam

1

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı-BUHARKENT-Aydın’ın Buharkent ilçesinde yaşayan 36 yaşındaki iki çocuk babası Mesut D. isimli şahıs, gönül ilişkisi olduğu öne sürülen 40 yaşındaki iki çocuk annesi Cemile B.’nin kendisinden ayrılmak istemesi üzerine çılgına döndü. Öfkeli aşık, bir markette tartıştığı 40 yaşındaki kadını karın ve göğüs bölgesinden beş defa bıçaklayarak minibüsüyle olay yerinden kaçtı.
İlçede günü konusu haline gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti. Denizli’nin Sarayköy ilçesindeki bir fabrikada çalışırken tanışan Mesut D. İle eşinden boşandığı öğrenilen Cemile B. Kısa sürede yakın arkadaş oldu. Buharkent’te oturan ikili bir süre sonra ortak olarak domates üretim işine girip fabrikadan ayrıldı. İddiaya göre ikilinin ilişkisi bir süre sonra aşka dönüştü. Bu durumu fark eden Mesut D.’nin karısı 4 ay önce boşanma davası açarak eşinden ayrıldı.

2
ORTAKLIK BİTTİNCE AŞK DA BİTTİ
Karısından ayrıldıktan sonra Cemile B. İle daha sık görüşmeye başlayan Mesut D., gönlünü kaptırdığı kadınla birlikte domates üretim işine girdi.
İlk etapta yolunda giden işler bir süre sonra bozulmaya başladı. Bunun üzerine ikili arasında tartışmalar başladı. Cemile B., bir konuşma esnasında ortaklıktan ayrılmak istediğini söyleyince Mesut D. Buna sert tepki verdi. Ancak kararında ısrar eden 40 yaşındaki 2 çocuk annesi, başına geleceklerden habersiz gittiği markette hayatının şokunu yaşadı.
İlçe merkezinde takip ettiği Cemile B.’nin bir markete girdiğini gören gözü dönmüş aşık, konuşmak için peşinden gitti.
Alışveriş yaptıktan sonra kasaya yönelen Cemile B.’nin 20 liralık hesabını ödemek isteyen Mesut D., olumsuz yanıt alınca çılgına döndü.
Tüm ısrarlara rağmen konuşma teklifini geri çeviren Cemile B.’yi üzerinde taşıdığı bıçakla karın ve göğüs kısmından yaralayan öfkeli aşık, sevdiği kadının öldüğünü düşünerek kendisine ait 20 SR 152 plakalı beyaz minibüsle Menderes Nehri istikametine doğru kaçtı.
Yaşadıkları karşısında şoka giren market çalışanları durumu emniyet güçlerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ve 112 acil ekipleri yaralı kadını ambulansa bindirerek Nazilli Devlet Hastanesine kaldırdı.
Vücuduna isabet eden bıçak darbeleriyle ağır yaralanan kadın, yoğun bakıma alınarak ameliyat edildi. Hastane kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cemile B.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

3

MENDERES NEHRİNDE CESET ARADILAR
Sevdiği kadını bıçakladıktan sonra öldüğünü zannederek minibüsüyle Menderes Nehrine doğru gittiği ihbar edilen Mesut D.’yi yakalamak için çalışma başlatan Buharkent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, söz konusu aracı Karaağaç Köprüsü olarak bilinen mevkide terk edilmiş hale buldu.
Aracın içinde ve çevresinde inceleme yapan polis, ön koltukta kanlar içindeki suç aleti bıçakla Mesut D.’ye ait olduğu tahmin edilen bir telefon ve nehir kenarında ayakkabı buldu.
Bu gelişme üzerine Mesut D.’nin Menderes Nehrine atlayıp intihar ettiğini düşünen güvenlik güçleri AFAD ekiplerinden yardım istedi.
Muğla ve Denizli’den gelen arama ve kurtarma ekiplerinin destek verdiği arama çalışmasında nehri tarayan Muğla Emniyet Müdürlüğü Su Altı Ekipleri herhangi bir ize rastlayamadı. Saatler süren arama çalışmaları neticesinde ekipler çalışmaya bir süre ara verdi.


4-1PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRMÜŞ
Öte yandan, Buharkent İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin derinleştirdiği soruşturma neticesinde, Mesut D.’ye ait iki telefon hattı olduğu, minibüste bulunan telefonun kapalı, kayıp olan diğer hattın ise aramalara açık olduğu halde gelen çağrılara yanıt vermediği öğrenildi.
Mesut D.’nin ayrıca alkol problemi olduğu ve bir süre psikolojik tedavi gördüğü belirtildi.

5

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam